zjentek

Jakým sortimentem se zabývala firma Labena (krom hořčice Bona)?

Google neví.

Odpovědi
Ametyst

Sterilovanou zeleninou v nálevu, jestli dělali i kompoty, si nepamatuju.

magorvkleci

Hořčici Bona vyráběli v jednom z provozů Labeny, v Bohušovicích nad Ohří. Jinak Labena zprivatizovala i další závody n. p. Severočeské konzervárny a drožďárny,mj. octárnu Litoměřice, konzervárny Fruta Terezín a Fruta Sulejovice, cukrovar Lovosice a palírnu Krásné Březno… což během jediné pětiletky majitelé zvládli šťastně dovést do konkurzu.