FlAsh_7

Jaký web na analýzu?

Dobrý den, Vy co investujete, jaký používáte web na analýzu cen akcií, komodit, kurzů měn, grafů apod.?

Odpovědi
anonym

Pochop, že všechny rady které ti k tomuto tématu kdo dá budou špatné. A to prostě proto že ty dobré si nechávají opravdu jen pro sebe. Tak to funguje, do systému musíš nahnat co nejvíc špatných investorů řídících se hloupými neúčinnými pravidly abys ty sám mohl víc vydělat. Neptej se tedy tady, ale objevuj principy a vlastní postupy, používej vlastní hlavu.