MyNameIs

Jaký vybrat obor (ZČU FAV)?

Ahoj, rád bych poprosil o pomoc s definitivním výběrem oboru na ZČU FAV. Nemohu se rozhodnout mezi informatikou a výpočetní technikou. Během studia bych se chtěl předevšm zdokonalit v programování, nicméně se nebojím ani styku s HW. Oba obory mají velice podobnou skladbu předmětů.
Má otázka tedy směřuje především na studenty ZČU. Co myslíte? Který ze dvou oborů by byl pro mě vhodnější? Pokud by to bylo možné, tak bych byl rád i za zhodnocení náročnosti studia zmíněných oborů. Děkuji za případné reakce a přeji hezký zbytek dne.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

Výpočetní technika

Co je to za nesmysl? Myslím bude lépe, když raději studovat nebudeš. My, kteří tě neznáme, neznáme ani tvůj um, ani tvé sny přece nemůžeme vybírat tvůj obor.A ještě o tom hlasovat. Je to stejné, jako kdyby si nechal hlasovat o tom, co ti bude více chutnat. Jestli dát do čaje jednu, nebo dvě kostky cukru.

Další odpovědi
hady17

Výpočetní technika