Postmaster

Jaký typ počítače pro soukromé použití je optimální si koupit?

Nabídka počítačů je dneska veliká a každý typ má svoje výhody i nevýhody velmi populární jsou notebooky ale dlouho nevydrží a špatně se opravují. Já používám klasický plechový černý veliký počítač, ke kterému je připojen; veliký monitor4K, profesionální klávesnice, myš, laserová barevná multifunkční tiskárna atd.

Odpovědi
zjentek

Jiná odpověď

Mám od r. 2007 jeden stařičký laptop s xpéčkama, který od té doby denně šlape jako hodinky, takže úplně přesně nevím, co je myšleno úvahou notebooky dlouho nevydrží.

Dochy

Jiná odpověď

Jak máme vědět co by se šiklo Tobě, když neznáme Tvé potřeby, zvyklosti ani priority? Notebook má výhodu v přenositelnosti. Velká kisna je nutná pro hráče co musí každého půl roku koupit výkonnější alespoň jednu komponentu. Je fakt, že s notebookem se moc na rozšiřitelnost nehraje, ale šťoural jsem se v HP co jsem měl cca taky nějak od 2007 a vše je tam modulární a lze modul vyhodit a nahradit jiným (jo, základní deska s procesorem je zkrátka jeden kus, s tím nic nenaděláš). Samozřejmě, pokud chceš využívat výhod domácího počítače s luxusní klávesnicí i přenositelnosti, tak je možné koupit podměrečný notebook, kde využiješ malý rozměr a váhu, a doma k němu můžeš mít velký monitor a luxusní klávesnici i myš.

Dále pro svoji potřebu bych rozhodně nekupoval nic s méně než 8GB paměti a 256GB disk také není nic moc.

mosoj

Klasický veliký těžký plechový

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Postmaster

zjentek
A co si koupit něco nového nebuď lakomý
https://www.al­za.cz/asus-vivobook-14-413?dq=6594047

zjentek

A co podpora konzumu a následný holý zadek přinese mně? Jistotu důstojného důchodu?