Avatar uživatele
Nikyna

Jaké téma na referát si mám vybrat?

Učitelka nám zadala, abychom udělali referát na jakýkoliv téma v přírodopise, má někdo nějaký nápad,y aby to bylo lehký k vymejšlení a na učení, protože to budeme říkat nazpaměť?

Zajímavá 0 před 402 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
orwell

A to je problém? Tak třeba „Život ve vodě“. Tam toho je! Vodní rostliny, rybičky, …
Jen se mi nelíbí to slovo voda. Připadá mi takové nespisovné. Mně by se líbila oda. Píše se přece oceán a ne voceán. Takže já bych napsal třeba: V oceánu je oda a v ní žijí orvani s orvanicemi a orvančaty lovící olihně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Na takové téma týkající se přírodopisu, o kterém toho víš dost a baví tě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Např.: jaké měny počasí pozorujete ve svém okolí?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Třeba na téma „Jak naše země vzkvétá“. To je ale jenom pochopiteĺně „hec“, neadresovaný Tobě, spíše všeobecně. Smích.
Ale teď vážně. Vyjdi si do přírody na procházku a koukej kolem sebe.
Je jaro, příroda se začíná probouzet po zimě, začínají kvést jarní květiny, stromy začínají pučet, zvěř a ptáci se začínají párovat a vše se „v lepčí obrací“.
Jsou to pochopitelně fráze, co zde píšu, ale vvoo toom too je.
Hlavně to chce nechat doma mobil a opravdu jít do té přírody a koukat kolem sebe. Udělat si pár poznámek a pak to jenom trochu rozvést.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

Muzes si nacist nejake zajimavosti o lidskem tele a pak o tom pohovorit. Urcite se dozvis spoustu zajimavych veci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Témat máš mraky. Savci, ptáci, brouci, hmyz, nebo kontrétní oblast na zemi. Na internetu si najdeš spoustu materiálu, ale je dobré, abys k tomu měl nějaký vztah.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elita národa

Třeba Friendrich Nietzsche, to je vděčné téma. Dekuju.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek