Aquamen

jaký program by jsme mi doporučili program na kontrolu °C všech komponentů ve stolním PC?

Dobrý den, chtěl bych jsi nainstalovat program na hlídání stupně celsia v mém stolním PC, což se týká grafické karty, chladiče a pod. Tak ať mám vše v jednom programu a popřípadě jsi přepínat na herní a kancelářskou práci.

Děkuji za odpověď.

Odpovědi
Dochy

Stupeň Celsia se nikde nehlídá, hlídá se teplota některých komponent. V Linuxu jsou teploty obvykle dostupné přes /proc.