Filipos120

Jaký přípravný kurz na medicínu zvolit ?

Ahoj chci se zeptat zda někdo navštěvoval některý ze zmiňovaných přípravných kurzu na medicínu a pokud ano jakou máte zkušenost a který byste doporučili díky za každou odpověď hlasujte v anketě případně se podělte o své zkušenosti v komentářích :)

Odpovědi
_Bůh_

jiný

Moji známí co šli na medicínu si prostě jen furt dokola jeli modelový otázky

dubraro

jiný

Přípravný kurz na medicínu je gymnázium s výukou latiny.

Ametyst

No nazdar, to je odstavec jedna věta jako od primitiva. Kdo to má číst, bez čárek v souvětí. Tak medicína, hmmm…

_Bůh_

Ametyst, zalez zpátky do jeskyně