ondra07

Jaký používáte aktuálně parfém?

Byl jsem dnes v parfumerii.. a zkusil jsem parfém Mercedes Benz- Intense.. musím říct, že mně opravdu ohromil, naprosto boží vůně, která vydrží fakt dlouho.. voní po citronu, taková lehká, luxusní, sportovní..
Mám teď Gucci už půl roku, skvělá vůně, ale slabá a rychle vyprchá..

Jak jste na tom Vy? Pište, co máte, jak jste spokojení a jak dlouho vám vůně voní (vydrží vonět)? :D
Třeba se nechám inspirovat.

http://www.par­fums.cz/merce­des-benz/mercedes-benz-intense-toaletni-voda-tester-pro-muze/
Musím si ho koupit, jsem se zamiloval do něj. :D

Nejlepší odpověď
anonym

Dobře děláš, jen si ho kup, chlap má hezky vonět, to je základ úspěchu 🙂 Mě se líbí kořeněné vůně, trochu jako pánské, mám Naomi Campbell Mystery, jestli to teda píšu správně.

Další odpovědi
marta1

Parfém vypadá luxusně, nedávno jsem ho tam sama objednavala pro přítele …a dokonce se na parfums dají najít i dobré slevy… já jsem tam našla něco tu https://slevo­vekody.com/par­fums-cz a pak i v newsletteru posílají. Takže spokojenost, voní krásně

gecco

😁

„Nežli tohle, tak to radši čerstvě vykoupaného dědečka.“ (cituji MUDr. Plzáka)…
😉

anonym

Nemám rád tzv,šamponáky,na­voněný chlapy sprejema!!!
To radši ten pivní.

marci1

Pokud Ti voní, tak si ho kup, ale užívej s mírou. 🙂

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

adelickaa

a na chlapa poradíte parfém? Chtěla bych nějaký lepší koupit muži, on si teda kupuje sám, ale ráda bych ho překvapila.. tipy máte?

malinaa

já mám moc ráda tuhle vůni https://www.no­tino.cz/lanco­me/la-nuit-tresor-parfemovana-voda-pro-zeny/ ale nebráním se žádným jiným, jen tahle mi zatím vyhovuje nejvíc :))

modrokakocka

zrovna mi došla beyonce. Můžete mi poradit nějaký dobrý parfém? Za každý tip budu moc ráda :)

adelickaa

Ale noták… internety a obchody jsou plné parfémů a vůní, nemůžu uvěřit že si nemůžeš vybrat.. mimochodem nějaké tipy jsem tady už psala ;)

kocicinka2

Poradíte nějaký dobrý obchod s parfémy? Kde je to fajne? Kde je to levné? Kde to stojí za to? :)

adelickaa

Koukala jsi se tam nebo to už nepotřebuješ? Alespoň by jsi mohla napsat jestli to bylo v pohodě nebo ne. nebo co a jak..

jancek

no poraďte.. budou vánoce, tak bych mohl manželce něco takového koupit.. to by možná byla i ráda :)

jancek

a nic… jako by se nic nedělo :D když chtějí všichni poradit, tak je komentářů jak nikdy a když chci já, tak jen čekám :( co holky? vánoce se blíží a já bez dárku pro manželku

adelickaa

za mě je parfém moc dobrá varianta :) takže jestli jsi ho koupil, tak super :) a pokud ano tak jaký??

modrokakocka

Já jsem na vánoce dostala od manžela spoustu věciček, ale taky i parfém a jako žena musím říct že dostat parfém jako dárek je dost super

adelickaa

taky jsem měla nějaký ten parfémek pod stromečkem, takže pohoda a paráda vlastně :)

adelickaa

teď mám zrovna v oblibě https://www.no­tino.cz/chloe/no­made-parfemovana-voda-pro-zeny/ voní krásně a zároveň i zajímavě

Brigiditt

Každýmu sedne jiný. Jeden parfém muze vonět na dalším jinak ale určitě ne smrad z hospody ten nebrat. Já mám u chlaopu rada kořeněné vůně a ženské zas jemnější. Osobně používám značku DOMiNICO DE CAYO ten oranžový, pokud to píšu správně. Tak ahoj a vonět s mírou.

jahodovka

To já teda jo, snažím se to korigovat, ale moc se mi to nedaří :D

jahodovka

To já teda jo, snažím se to korigovat, ale moc se mi to nedaří :D

vendka

To já zase taková zatížená nejsem. Jen když potřebuji, tak obstarávám, nemusím mít každý :D

jahodovka

Já bych o sobě asi mohla říct, že jsem maniak na parfémy. Ráda zkouším nové vůně a kupuji si je taky nejčastěji na internetu.

vendka

Můj partner to má naštěstí stejně. Takže spotřebu parfémů máme nastejno.

janulee

Tak to má každá žena podle mě. A která nemá ráda svého chlapa voňavého, tak je to divné podle mě…

vendka

Mám ráda když můj přítel krásně voní. Je nepříjemné, být vedle někoho i cizího, kdo nevoní zrovna přijemně. Na parfums nakupuji také a díky nim se to snažím eliminovat u nás doma. :D

janulee

Přesně tak, chlap má krásně vonět, když jde ven, ale nesmí výt převoněný. Na parfums taky kupuji sobě i mému parfémy, mají super ceny. Každopádně, není nic horšiho než smradlavý chlap.

anonym

Jugare, není nic odpornějšího, než když táhne z chlapa chlast, to je děs, fuj tajbl. Chlap musí vonět. Jak kolem mne projde a já cítím, jak voní, může být šerednej jak noc, a stejně má hned body navrch, to za tu nádhernou vůni.

anonym

Nemyslel jsem jaké chlast,ale třeba pivní šampon.
Jen by mě zajímalo,kdybys žila dloho někde v přírodě a né v tejhle civilizaci s nějakým mužem,čím byste asi oba voněli.

anonym

V přírodě se dá sehnat voda taky, dlouho v přírodě nikdy nebudu,přírodu mám ráda, ale nikdy jsem v ní nebyla tak dlouho, abych začala zapáchat, to ne, na to mě teda neužije.Co bych tam taky dělala?

RyuzakiKate

.. ale nesmí bejt převoněnej, nebo ještě hůř – zpocenej a přestříkanej voňavkou..

anonym

No tak to je jasný, všeho moc škodí