majki636

Jaký olej je vhodný na zábal na vlasy, aby mi je nevysušil ?

Odpovědi
IvkaH

Makový olej se dá použít jak na vlasové zábaly, tak i na pokožku :) www.bohemiaolej­.cz/extra-panenske-raw-oleje/raw-olej-makovy-bohemia

nyjono

Nejspíš nějaký olejurčený na vlasy.
Ale oleje vlasy pouze namastí, nevyží je téměř ničím.
Mnohem vhodnější je některá z masek.
Zabalení potom do ručníku (teplo na dobu působení) zvyšuje účinek.

zjentek

Olej nevysušuje, ale mastí.

Zkus jojobový. Jde vlastně o vosk.

Mé kštici prospívá kokosový a pokožce olivový. Zdroj: zkušenost.

MikeMorous

Kokosový nepoužívat, ten je dobrý na vaření ale tady na ty procedury je určený ten makový a jak už ti tady někdo napsal, tak výborné složení má výrobce Bohemia olej.

PetaKo

Nevím jaký olej je dobrý na vlasy, ale hodně taky záleží na složení a zpracování. Výborně je na tom česká firma Bohemia olej, která dělá za studena lisované oleje a zachovává v nich tak veškeré potřebné a účinné látky.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

majki636

Můžu se zeptat jaký je v nich rozdíl, když jsou za studena lisované ?

PetaKo

Je to rozdíl právě v tom zpracování, kdy když jsou za studena lisované, tak se v olejích uchovají složky a vitamíny, kdežto při jiném zpracování je to všechno zničeno. Kdo má velmi kvalitně zpracované oleje, tak je tato česká značka www.bohemiaolej­.cz/vsechny-produkty