šmoulacamp

Jaký obor zvolit? Logistické a finanční služby nebo Provoz a ekonomika dopravy?

Nevím, jaký obor zvolit, pokud mě vezmou na voba. Kerý má lepší uplatnění v praxi, na který seženu lepší práci? Studoval jste někdo někerý z techto oborů? Zájíma mě vše. Na který máte lepší názor.
Doplňuji:
Jo ještě, můj poslední průměr byl 1,8. Teď to vypadá na 1,64. Jak velkou šanci mám na přijetí?

Odpovědi
Michal Kole

O ekonomické obory teď není na trhu práce poptávka.

Lepší jsou technické obory.

I když já jsem technik tělem i duší vyznám se v elektrice i v mechanických částech strojů a stejně jsem nezaměstnaný.

huxa

Jak říká Michal-po těchto lidech není velká poptávka, na ekonomky teď chodí každý, teď je a taky bude větší poptávka po technicích.
Jestli už nemůžeš změnit své rozhodnutí, šel bych na logické a finanční služby.