MrnousakCZE

Jaký obor chemie je nejzajímavější?

Jaký obor je nejzajímavější, jaký je nejlehčí, jaký nejtěžší a jaký vyžaduje co nejmenší znalost fyziky?

Odpovědi
huxa

Pokud si pod fyzikou nepředstavuješ pár primitivních vzorečků (díky nímž může chemie existovat v zapisovatelné podobě), nedoporučoval bych, světe div se, fyzikální chemii. Mezi na fyzice málo závislými obory chemie patří například analytická chemie.

Luxx

mně se jeví zajímavá biochemie

qwert7

Každý obor je něčím zajímavý. Já jsem vystudoval analytickou chemii a mužů ti říct, že i zde se vyskytuje poměrně často ‚fyzika‘.