Moverava

Jaký motor pračky vybrat?

Dobrý den,

zabývali jste se někdy rozdíly mezi jednotlivými druhy motorů u praček? Myslel jsem, že uhlíkovým motorům už odzvonilo, ale co jsme se dočetli https://www.nej­lepsi-pracky.cz/#Ty­py_motoru nebo https://www.vy­bero.cz/pracky?typ-motoru=klasicky tak asi pořád existují?

Jaký bychom měli vybrat? Jsou mezi nimi zásadní rozdíly.

Odpovědi
elkon

Nevymýšlej hlouposti, pračka se vybírá podle toho co umí, co od ní vyžadujeme a podle spolehlivosti. Ne podle nějakých zcestných ukazatelů.

Hlada

Proč pojišťovny pojišťují motory a výrobci na ně dávají desetiletou záruku? Odpověď je jednoduchá. Protože jsou prakticky bezporuchové. Vybírat pračku podle motoru je blbost.

Ametyst

Když si vybírám pračku, chci, aby prala ve vodě. Nechci, aby byla tak ekologická a šetřila vodou, že musím z vypraného a vyždímaného prádla vytřepávat prací prášek. Pak nezbývá než dát zvlášť navíc program máchání a odstřeďování. Ó Jak ekologické. 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.