Klára K.

Jaký máte názor na tohle?

Nejdříve jsem si myslela, že je tam nějaká plastová rybka, ale píšou tam, že je to pro živou!!!
Myslím, že je opravdu velmi nevhodné, že ‚akvárium‘ v podstatě nemá dno, takže ryba nemá odkud sbírat potravu. Nebo také to, že akvárium je velké jenom 2,5 litru!!! I pro malou rybičku je to málo, a navíc, když se to dá zavěsit na zeď, vždy je šance, že to spadne!!! Tohle je opravdu týrání zvířat, jenom pro prachy.
http://www.me­gadarky.cz/dar­ky/40737-vesmirne-akvarium.html

Nejlepší odpověď
beer

Mám stejný názor jako ty.
Je to ubohoučké týrání zvířete bez přirozeného prostředí (klasické akvárium je úspěšně nahradí). Móda, snobismus, neúcta k živým tvorům atd. ‚Je to hnus, velebnosti‘..

Další odpovědi
Ar

Jako akvarista nemohu jinak než souhlasit. „Vynálezce“ a výrobce tohoto nesmyslu bych přivezl na akvaristickou výstavu, kdy by fungovali jako fackovací panák.
Jen přemýšlím co udělat s magorama, kteří si toto mučící zařízení jsou ochotni koupit.
Napadá mě železná pana, palečnice, nebo nějakou jinou torturu

♥♥♥

Ahoj, jak už zde píšeš- je opravdu malé. Já bych tam dala nanejvíš neonku. Ale určitě ne nějakou velkou. Opravdu nevhodné a také drahé.

PatricieA

Souhlasím se všemi. To akvárko je velmi malé. Chudák rybička.