zjentek

Jaký/který toaletní papí volně prodejný v Česku je podobné či ještě vyšší kvality nežli Zewa?

Zmiňovaný zrovna nikde není v akci. A já žiji ve městě zjevně pro bohaté a jinak při penězích. Děkuju.

Odpovědi
marci1

Sanft & Sicher v DM. 😄

JK2021

Test toaletních papírů různých značek – https://www.y­outube.com/wat­ch?v=0pMk1E6Qw_0

Dochy

Nepamatuju se jaké jsou Zewa.
Můj favorit posledních let (po dlouhém testování) je Tento(KIDS/Ele­gance) – několik druhů co se lišej snad jen potiskem.