Avatar uživatele
Lů18

Jaký je Váš oblíbený parfém / voňavka?

Jaká je Vaše oblíbená voňavka ? Jakou značku používáte nejčastěji nebo nejraději? Která Vám voní, a která ne? Měli ste nějaký parfém, který stě si oblíbili, ale nemůžete ho už nikde sehnat? … Momentálně používám asi 5 vonavek /parfému a nově mám Chloé, krásné voní.. A jednou jsem dostala od tety voňavku Mia od Intimissimi, která byla nejlepší co jsem měla, bohužel ji nemůžu nikde sehnat. :)

Zajímavá 0 před 2764 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Pro mě je to vždy ten parfém, který obklopuje krásnou ženu. Ovšem nesmí to být nějaký levný šmejd. Já jsem kdysi používal značku David Beckham (celkem ucházející), ale to jen proto, že jsem ho dostal na narozky. Jinak bych si parfém nikdy nekoupil.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Cenobita

Kanál číslo pět.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Dobrý den,

Vaše Mia od Intimissimi je alternativní vůně na Dolce Gabbana, Light Blue.
Je to letní osvěžující parfém, který miluje řada zákaznic a nedají na něj dopustit po celý rok. 🙂
Pro milovnice citrusových a svěžích ovocných vůní je ideální a je také opravdu dlouhotrvající a intenzivní.

Ihned po aplikaci je vůně výrazně cítit po citrónu a jablku, trošku trpkosti dodává vůni dřevitost v podobě cedru.
Postupně se přidávají i lehké tóny květin a díky nim parfém nepůsobí až tak moc kyselkavě po citrusech.
Ve finále je vůně nejvýraznější po citrónu, jablku a dřevitosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
StandazManga

Ahoj. Potřeboval bych radu. Chci teď manželce koupit parfém https://yespar­femy.cz/50033-etienne-aigner-too-feminine-parfemovana-voda-pro-zeny-30-ml.html?search_qu­ery=pro+zeny&re­sults=7775 a chci se zeptat, jestli je tohle nějaká dobrá značka. Díky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
xoxoxoxo

Ahoj. Já přemýšlím o Dieselu https://yesmo­da.cz/diesel/2950-diesel-only-the-brave-tattoo-edt-75-ml.html máte s tím někdo zkušenosti? Vydrží tyhle voňavky nějakou dobu? Mám s tím docela problémy :D

Upravil/a: xoxoxoxo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kačka003

Moje oblíbená kterou fakt používám ted každá den tak je saffron jasmine amber od tomasarsov.. voní úplně nádherně a je to opravdu můj objev roku 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jakub Tlapal

Já moc rozdíly v parfémech nevidím. Nikdy jsem nebyl typ, co se pořád voní, ale manželce se to líbí, tak si čas od času vzpomenu a navoním se. Nijak to ale nepřeháním, aby si na to zase moc nezvykla 😁 . Teď mám parfém ARM BLACK CODE a ještě chvíli mi vydrží.

Avatar uživatele
Monička123

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2179 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek