Degi

Jak používat správně toaletní voda?

Ptal jsem se předtím – http://odpove­di.cz/otazky/sta­ci-pouze-toaletni-voda, ale pro jistotu se rovnou ptám, když jste tu taková encyklopedie, jak se vlastně má správně aplikovat/nanášet toaletní voda? Pouze na oblečení nebo nějak obdobně jako u parfémů? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Lucijej

Jak se správně navonět toaletní vodou?

Někdy se vám může zdát, že po chvíli nanesení vašeho oblíbeného přípravku, se vůně rozplyne a vy ji už necítíte. Pokud vlastníte opravdu kvalitní vůni a ne nějakou náhražku, nemějte obavy, vůně u vás stále je. Stala jste se její součástí, s vůní jste dokonale splynula. Necítíte ji vy, nýbrž okolí.
Aplikace toaletní vody záleží na koncentraci určité vůně. Toaletní voda není určena na tělo. Na pokožce těla moc dlouho nevydrží, proto se nanáší na oblečení. U tohoto přípravku je potřeba zopakovat nástřik zhruba po dvou hodinách. Parfémovanou vodu lze použít na oděv i pokožku. Při nástřihu na pokožku volíme místa, kde je tělo nejteplejší. Tam se vůně nejlépe rozvine. K těmto místům se řadí zápěstí, za ucho či loketní důlek. Parfém je určen pouze na pokožku. Doporučuje se píše k večernímu použití. Aplikuje se na stejná místa jako parfémovaná voda. Vůně parfémem nemá okolí obtěžovat, proto se parfém nanáší ve velmi malém množství. Jeho vůně je i tak velmi silná a pronikavá.

Zdroj: http://parfemy­.matedarek.cz/in­formace/158-Toaletni_voda.html

Další odpovědi
Mapel

Lucijej to dobře překopírovala
http://parfemy­.matedarek.cz/in­formace/158-Toaletni_voda.html

briketka10

ad Mapel podle kodexu má svou odpověď správně – uvedla pod textem zdroj..