Rokio

Jaký je váš názor na zoofily? Setkali jste se už s člověkem této sexuální orientace? Jedná se o vzácnou parafilii?

Parafilie není vždy porucha. O poruchu se jedná, pokud nositeli parafilie způsobuje značný distres a osobní či sociální problémy.

Pokud není porušen zákon, jsou všechny druhy parafilie zcela legální a ty, které nenaplňují znaky psychiatrické poruchy, jsou normální.

To jsem trochu odbočil. Co si myslíte o zoosexuálech? Zajímalo by mě:

  1. Jaký je váš názor na petlovery?
  2. Co si myslíte o pasivních zoofilech?
  3. Jaký máte vztah k zoosadistům?
  4. Pokud se řekne zoofilní turista, co se vám jako první vybaví?

poznámka: Tato otázka neporušuje platné zákony České republiky, protože zoofilie je v našem státě legální, pokud při projevech zoofilie není ubližováno zvířatům.

Nejlepší odpověď
annas

Rokio, opět opakujete svou otázku. Vložil jste podobnou.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/muze-byt-pedofil-ci-zoofil-uchyl-pokud-svoji-sexualni-touhu-ovlada

Parafilie – mezi ii patří jako jiný druh poruchy" zoofilie a nekrofilie. Už jsem jednou o tom psala, že muž zneužíval kozu.

Ale nemusí vždy jít o sexuální uspokojení, ale nadměrnou lásku ke zvířatům. Jenže dnes se spíš označuje v negativním slova smyslu.

Petlover se užívá jako synonymum pro zoofila.

Mně se lépe líbí výraz milovník zvířat.

Odpověď na další otázky najdete ve zdroji.

https://webcache­.googleusercon­tent.com/sear­ch?q=cache:IA­AC4b912l4J:https://a­nimalkomunita­.club/clanek/25-nekolik-informaci-o-zoofilii/+&cd=7&hl=­cs&ct=clnk&gl=cz&cli­ent=firefox-b-d

https://webcache­.googleusercon­tent.com/sear­ch?q=cache:IA­AC4b91

.....

Další odpovědi
JirinaM

Dřív bylo normální (běžnější) že starý mládenec měl doma kozu na … Dokonce je o tom i film … nevím jak se jmenoval, bylo to něco z východního slovenska / maďarska ..... Takový podivý tam měl taky kozu na… a dva výrostci -nezkušení – mu ji sebrali aby taky … Samozřějmě to ve filmu nebylo vidět.

Kryšpín

Když to není zakázáno tak nechť si užijí

led

annas, buď si Rokio už nepamätá, čo bolo pred 2 rokmi, nie je sám, alebo si chce overiť, čo sa od tej doby zmenilo. 🙂

Rokio

led: Děkuji.

led

Ale… V prípade opakovania otázky je dobré napísať dôvody opakovania otázky.
Nie som proti odôvodnenému opakovaniu otázok, ale neznášam zbytočné! opakovanie otázky.