Avatar uživatele
Alesh

Jaký je váš názor na Mafia I vs. Mafia II?

Podle mě, když to tak s odstupem času zhodnotím, tak bych dal jedničce 95 % a dvojce tak 60 %.
I: super příběh, atmosféra, hudba, pestré mise, propracovaná logika hry, mělo ten mafiánský duch
II: přijde mi to jak GTA, koneckonců hlavní postava chodí skoro furt v kožené bundě, samozřejmě má proti jedničce lepší grafiku a damage model, ale to se samozřejmě muselo čekat, děj není nic moc, i ten závěr není nijak zásadně strhující, pak mě tam štvaly nesmysly typu: můžeš nést nekonečně mnoho zbraní (tahá je třeba z pod košile:-), nesmrtelnost kolegů (někde se dalo čekat, než je vykostí, přitom by z něj byl dávno cedník), chyběla mi bejzbolka a další ruční zbraně, střelba z auta a taky mě štvalo, že furt musím řídit (minimálně jsem čekal, že někdy nebudu a někdo na nás začne najíždět a já se vykloním z okýnka a budu do něj šít Thompsonem:-) I obtížnost nic moc, na nejtěžší jsem to dohrál skoro bez problémů, ale chápu, hra se dělá pro masy lam. 🙂 No a co vy na to? 😉

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Berušinka, chudst před 4682 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chudst

Jednicka byla tisickrat lepsi. Radeji bych ozelel efekty ve dvojce, a dodal ji lepsi propracovanost pribehu.

Pribeh, co tam byl, byl zajimavy, ale mimo zabiti hlavniho hrdiny z jednicky me tam nic extra neutkvelo v pameti. Pribeh nechat, mohlo to byt Xkrat horsi, ale rozhodne rozvinout. A zaver take katastrofalni, nicnerikajici.

V jednicce se menili dopravni prostredky, zpusob jejich uziti (vc. nadzemky), ve dvojce se temer vsude pouzivala jen auta.

A co mi hrozne vadilo: hybani pusy se delalo pro anglickou, nikoli pro ceskou verzi. Vim, ze s tim nic neudelam, ale vadilo mi to – je to ceska hra.

Proste jednicka u me vitezi.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Berušinka

No nevím, mně se líbily oba díly. Každý má nějaké svoje pozitiva a negativa. Oboje se mi hrálo dobře. Doufám, že mě neřadíš do houfu lam, protože jsem holka =D Také jsem tam určitě nějaké „blbosti“ našla, ale ted si nemůžu vzpomenout – je to už nějaký ten pátek, co jsem to hrála. Vlastně jo – nejvíc mě nasr*l konec dvojky! To si mám jako domyslet?!
Každopádně Vito je docela fešák =D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anti-talent

Jedničku jsem hrál ještě jako náctiletý školák a ani jsem s podobnou hrou nikdy neměl zkušenosti. Byl jsem z jedničky naprosto urvanej-asi jako tak většina mých vrstevníků. Ten děj byl úžasnej, jen ten smutnej konec ☹ …Dvojka – po velmi úspěšné jedničce všichni čekali něco vyjímečného, samozřejmě – laťka byla hodně vysoko. Graficky, dabingem to nemělo chybu, ale v případě dějové stránky už tam něco scházelo. Mě třeba osobně i scházela možnost volné jízdy – cestování po městě, cestování nadzemkou, tramvají. S předchozími parťáky sem se dokážal i během hry velmi „platonicky“ sblížit, o to víc mě pak překvapil konec hry. Ve dvojce to jaksi plynulo a plynulo a furt jsem čekal, že přijde pořádnej rozjezd a ono nic, on konec…

před 4670 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby