gaja

Jaký je váš finanční rozpočet?

Jaký je váš obvyklý finanční rozpočet? Kolik měsíčně zaplatíte za jídlo na osobu? Kolik a za co obvykle utrácíte?
díky za odpovědi
Doplňuji:
tak to se tedy opravdu omlouvám, nechtěla jsem se nikoho z Vás dotknout. Jen někdy nechápu naši společnost kde se děti dívají na televizi ve které se někdo od rána do večera podvádí a vraždí, tak je to normální a když se zeptám na kolik vás vyjde měsíčně jídlo apod. je to tabu a nehodí se to do diskuze?
Pokud nechcete opravdu nemusíte odpovídat.

Nejlepší odpověď
briketka10

na můj nájem mi nestačí ani důchod,
proto beru příspěvek na bydlení a z
toho si hradím jídlo pro mě a mýho
kocourka..
že se ten stát nestydí !!

Další odpovědi
mosoj

Nevím. Jídlo kupuje zásadně žena. Já hradím to ostatní. Jí nezajímá kolik platím, mně to její také ne.
Utrácím tak abych nemusel žít z úspor.
Doplňuji:
Do bytu již nic nekupujeme. Opravy chalupy buďto já nebo společně tolik, kolik kdo může. Cestujeme jenom po Šumavě. Tam máme ubytování zadara.
Příjem 2 x důchod plus úspory. Nyní již nic neušetříme ani se nám šetřit již nechce.

badisko

Promin ..ale tohle se na poradnu fakt nehodi …:D nikdo ti stejne nerekne presne cislo takze ti to muze byt vis kde …

anonym

Projím tak 4 000,– – 4 500,– měsíčně, inkaso 2 500,– vodu mám hooodně levnou, za půlrok jsem platila asi 250,–, potom ty položky jako je třeba telefon, internet, posilka, utrácím za dobré jídlo, věci, co se týkají mojí práce, tak dvakrát do měsíce větší výlet, věci na sebe si ušiju sama, něco probendím s vnučkou.

Fyzik

Studuji vysokou školu, podnikám a splácím byt, v němž bydlím spolu se studenty:

Od rodičů: 5000 Kč
Podnikání: 1000 – 5000 Kč
Moje splátka bytu + energie: –3100 Kč
Jídlo: –2000 Kč
Mobilní internet, telefon: –350 Kč
MHD a cestování domů: –400 Kč
Další nákupy:-1000 Kč

Nestěžuji si.

Drap

Obvykle tak akorát.Dovedl bych si představit i vyšší rozpočet, na druhé straně spousta lidí musí vyjít i s menším. Obvykle utrácím za provoz domu, energie, jidlo…a potom ostatní

Kelt

Stejně by mi to nikdo nevěřil.

da ny

Do 1. poloviny r. 2013: byt v OV 54m2 v okr. městě – poplatky včetně zákonných, energií a internetu = 5700Kč, cca příjem 15 500 (vč. výživného), příspěvek na bydlení 700 – 1500 (podle doložených plateb úřadu).
1 nezaopatř. student, naštěstí již nerostoucí noha ani výška :D.
Bez automobilu. Telefony, MHD, pojistky (včetně bytu) + splátka půjčky, učebnice, PC – nutné kvůli škole! Lékárna, drogerie + strava, ošacení, obutí, dosloužila pračka, pak lednička, vysavač, no
bylo to dost kruté a náročné. Bez úspor, teklo nám silně do bot… a mě do kozaček.
Doplňuji:
Bez výletů, dovolených, na koníčky, zábavu a kulturu nezbylo nic a zakoupit knihu (kromě nutné učebnice) nebo časopis byl nedostupný luxus.

briketka10

Fyziku

hodnotím Tvou snahu, že podnikáš a
snažíš se osamostatnit o jiných lidech
Tvého věku se to říci nedá..

Fyzik

Náhodou otázka jako každá jiná, mě to taky zajímá. Jako není slušné se vyptávat na peníze, ale já jsem tu víceméně anonymní, takže to je jiná věc. :)

badisko

Tak uz aspon vime …jak je na tom samba …:D a proc je furt tak neprijemna …:D

anonym

Velký prd víte. A víš ty, proč jsem to sem napsala? Abys příště psal jen sám za sebe. Nepříjemná jsem jen k tomu, kdo si zaslouží, už poněkolikáté tě upozorňuju, abys mi dal prostě pokoj, ty to neumíš pochopit? Nebo máš nějaký problem, který ti pochopit jednoduchou větu neumožňuje? Myslíš, že by bylo možné, abys mě úplně ignoroval? Rozumíš tomu dobře?

mosoj

Já být tebou tak mlčím. Bydlíš a pracuješ v jiné zemi. Nedávno jsi se tady vytahoval. Nemáš vůbec právo se k takovémuto tématu vyjadřovat!!