Löwe

Jaký je trest za zneužití požární sirény?

Doplňuji:
Nevím, z čeho jste usoudil/a, že pachatelem jsem já. Pouze jsem se ptal, jaký je trest za zneužití požární sirény. Vím, že to řeší PČR, ale nevím, zda se jedná o trestný čin a nebo o přestupek. Pokud o předtupek tak i případnou cenu pokuty (přibližně). Pokud umíte věštit, tak vám musím říct, že byste se měla zaměřit na něco jiného, jelikož vaše schopnosti v tomto oboru jsou na opravdu špatné úrovni.

Odpovědi
jáára

napíšeš že už to neuděláš a necháš doma 100× podepsat

tatanka

Dal bychTi tak těžce na pr-del až by si hýkal přesně jako ta siréna.Kdyby ji zažil požár na vlastní tak by jsi si to určitě nedal.

kablik

tak se marně rozhlížím po nějakém tlačítku požární sirény, unás asi tl. pož. sirén nejsou, kde tys to objevil, můžeš dát typ?