annas

Jaký je to člověk, když o něm řekneme, že má šarm a glanc?

Význam slov šarm a glanc.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

bystrost, důvtip, šarm (u lidí)
Prostě bych řekl, že je to elegán, dobře vystupující člověk.
Slušňák atd.

Další odpovědi
stana73

Je to člověk,který nás na první pohled nezaujme svým vzhledem,nemusí to být krasavec,ale dovede okouzlit svým chováním,upra­veností a vůbec komunikací s okolím.

vagra

Jde o v dnešní době takřka vyhynulý druh člověka s vybraným chováním, vystupováním a osobním kouzlem.:-)

/Slova jsou odvozena z-
Šarm-z fr.charme-půvab a Glanc-z něm.-lesk./

MajaIS

Šmrncovní, elegantní