marcelkacz

Jaký je rozdíl mezi záporkami none a neither a jak a kdy se používají?

Nejlepší odpověď
barkaška

niether:tzv.ani jeden ze dvou. a používá se kdy se nejedná o nic např:Ani jedno auto ze dvou není staré. – Neither car is old. or :Ani jedno tričko ze dvou nejsou pro mě. – Neither T-shirt is okay for me., Ani jedna dívka ze dvou nemá dlouhé vlasy.-Neither girl has long hair.

Další odpovědi
Drap

O závorkách bych možná něco věděl, ale záporky opravdu neznám.