Karelcz

Jaký je rozdíl mezi vysavači Miele a ostatními s podobnou cenou?

Například miele S8 PureAir. Podobně stojí další značky jako elektrolux… Podle parametrů jsou stejné a vzhledově nevím. Praktické testy jsem neviděl ani kvalitu zpracování. Měl jsem ekeltrolux kde se plasty někde prohýbaly a fungoval řadu let dobře. Jde mi o to zda Miele je opravu kvalita anebo jen nějaký kul, jak to tak bývá. Díky.

Nejlepší odpověď
mosoj

No jednou mě prodavač ukazoval přednost vysavače Miele (6 000 Kč) tak, že po něm dupal.
Tak jsem řekl že na dupání mám jiný prostor a nejraději že mám když dupou králíci a šel jsem si koupit vysavač za 2 500 Kč. Mám ho dodnes.

Doplňuji:
A ještě jsem neměl potřebu po něm dupat !!

Další odpovědi
anonym

U vysavače nevím.
Ale např. zatímco Miele sklokeramika funguje bez problému, AEG již byla 2× reklamovaná (záruční opravy) a přesto ´zlobí´.*)
Jistě – může být problém v tom konkrétním kusu, nemám ´reprezentativní´ vzorek dat.
😉
*) v obou případech jde o srovnatelné stáří desek a i zhruba stejnou dobu a četnost používání
Jen – za cenu té Miele by ony AEG byly skoro dvě.
😉
Osobně si na značky moc nepotrpím.