MikyDC

Jaky je rozdil mezi uzehem a upalem?

Doplňuji:
Moc dekuji za "ne"odpovedi. Jsem tu pres starsi typ telefonu. Zeptat se jaky je rozdil a ocekavat strucnou odpoved je jednodussi nez hledani a od toho asi pravdepodobne tato stranka je. Dale odkazy jsou mi tedy k nicemu. A co se nejakeho podvadeni tyka, nerozumim. Ja nikde nesoutezim. Kdybych tady zde tuto otazku videl, uz bych se nepotreboval ptat… jsem z vas zklamany a doufam, ze prijde nekdo komu na zodpovidani otazek zalezi

Nejlepší odpověď
quentos

Používejte vyhledávač… http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-je-rozdil-mezi-upalem-a-uzehem
Doplňuji:
opakování otázek je zde považováno za podvádění.

Další odpovědi
iceT

jedno je z přílišného pobytu na slunci,

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/%C3%9A%C5­%BEeh
http://www.pro­zeny.cz/magazin/zdra­vi-a-zivotni-styl/nase-zdravi/34077-uzeh-vs-upal-poznate-rozdil

jinak internet snad máš taky ne?
Doplňuji:
Tak my třeba nevíme,přes co se přihlašuješ,ale pokud se na odpovědi přihlášíš z mobilu,je stejně snadné si vyhledat informace o tom,jaký je rozdíl mezi úžehem a úpalem,my jsem se to třeba učili už na základce,jak postupovat při postižení jedním nebo druhým.
To že jsou zde jedinci,neschopní dodržovat pravidla tohoto serveru,bohužel asi nejde změnit žádnou přirozenou cestou.Proto tito jedinci nejsou schopní ani pochopit,že opakovaná otázka je pro někoho podváděním.
Od toho zde od jisté doby funguje našeptavač a taky je tady tolik diskutovaná šedá lišta pro vyhledání již dříve položených a zodpovězených dotazů.
Takže nechápu proč se rozčiluješ,odpověď na otázku jsi dostal,třebaže s odkazem.Vlastně můžeš být rád,že jsi nějakou odpověd vůbec dostal,že se někdo obtěžoval tvůj příspěvek otevřít.