štamgast

Jaký je rozdíl mezi sázkou na výhru a neprohru?

Nejlepší odpověď
annas

http://www.sa­zeni.eu/jak-sazet/

„V této sekci naleznete základní pravidla a vysvětlení kursového sázení po internetu. “

"Kromě klasických tipů 1 – vítězství domácích, 0 – remíza, 2 – výhra hostů, existují také takzvané dvojtipy.

Ty se používají zejména tehdy, když si nejste zcela jistí nebo váháte, kdo v daném zápase vyhraje. Dvojtipy se sází takto: 10 – 1 a 0, to znamená že sázíte na neprohru domácích (domácí mohou buď vyhrát nebo zremizovat) nebo 02 – 0 a 2, to znamená, že sázíte na neprohru hostů (hosté mohou buď vyhrát nebo zremizovat)."

--

"Sázka na neprohru

Sázka na neprohru je dvojtip, kde zároveň sázíte na výhru a zároveň na remízu v daném utkání.

Sázka na neprohru domácího týmu se označuje jako 10 nebo 01 popř. 0,1 či 1,0. Na neprohru hostí pak totéž, ovšem místo jedničky je číslo dva.

Vzhledem k tomu, že se sází kromě výhry zároveň i na remízu, bývají kurzy na neprohru pochopitelně nižší než při sázce na samotnou výhru.

Sázka na neprohru není totéž, jako sázka bez remízy! Při sázení na neprohru vyhráváte jak v případě remízy, tak v případě výhry vámi vybraného celku. To u sázky na remízu neplatí a v případě remízy se sázejícím pouze vrací vklad." atd.

http://tikety­.cz/sazka-na-neprohru/

Další odpovědi
quentos

Neprohra (na rozdíl od výhry) zahrnuje kromě výhry i remízu (jde tedy o bezpečnější sázku, proto má obvykle nižší kurz než výhra nebo prohra).