jaký je rozdíl mezi kusovou, malosériovou a sériovou výrobou ?

jsou stanoveny orientační počty výrobků pro definování otázky ?

Odpovědi
Janeček

Myslím, že to nijak určeno není. Ale protože jsem pracoval celý život ve fabrice, počítali jsme to asi tak: kusovka tak 1–10 ks, maloseriovka asi 10– 100, seriovka 100– 1000, pak je ještě t.zv. hromadná výroba, kde se to může počítat i na statisíce případně na miliony. Záleží to na typu výrobků, způsobu výroby, druhu podniku a pod. a může se to dost lišit. Také se podle způsobu výroby vytváří technická a technologická dokumentace.