Fun1k

Jaký je rozdíl mezi email.cz a seznam.cz?

Totiž, když chci někoho vyhledat a vím email xxx@email.cz, je možné, že pod emailem xxx@seznam.cz je ten samý člověk?

Nejlepší odpověď
odik

ne … je to stejná pravděpodobnost jako že „nejaky.jmeno@gma­il.com“ == „nejaky.jmeno@sez­nam.cz“
email.cz a seznam.cz sice provozuje Seznam, ale nemaj spolu žádnou další souvislost

Děda Louda

Odík odpovídá sice fundovaně, ale na jinou otázku. Samozřejmě tebou popisovaná situace může bez problému nastat. Je jenom na uživateli, jaké jméno si na které doméně zvolí a tudíž může mít tentýž člověk schránku se stejným jménem na různých doménách.