Patricccie78

jaký je rozdíl co se týče známek mezi (hlavně) 2+ 1– a 1–2?

Ve škole jsem dostala známky. Někdo má 1–2,někdo zase 2+ zajímá mě jestli je mezi tím nějaký rozdíl?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
marci1

Jiné(napiš do komentů)

2+ je lepší dvojka, –1 je horší jednička a 1–2 je něco mezi 1 a 2. 🙂

Další odpovědi
www

ANO

Doplňuji:
Mám za to, že systém ti nejlépe objasní klasifikující, zeptej se proto jeho.

Funna

Jiné(napiš do komentů)

můj soukromí pocit…1–2 je lepší, než 2+…jenže já nejsem učitel…a každý má svůj systém hodnocení…u nás se běžně dávalo 5+ za snahu .-)

huxa

ANO

Mělo by to být takto 1-;1–2;2+
Většina učitelů ovšem používá 1–2 nebo 2+;1-, nikoliv obě dvě varianty.
1–2 je nerozhodné mezi jedničkou a dvojkou
1– je horší jednička, pokud bys měla dostat vysvědčení, nejspíše bys nemusela psát žádný test a dostala jedničku, pokud 2+, nejspíš bys dostala dvojku.

Questman

ANO

Teoreticky:
1–2 = 1,5
2+= 1,6–1,9
1– = 1,1–1,4

Ale jak říká www, nejlépe uděláš, zeptáš-li se třídní/ho učitelky/e :)

quentos

ANO

podobně kdysi známkoval náš učitel na informatiku a měl v tom přesné rozdíly:

1– = 1,25
1,2 = 1,5
2+ = 1,75

Ale jak už bylo řečeno, každý učitel to může mít trochu jinak.

Ozzy21

ANO

Učitel nám říkal, že je to čistě jeho věc. Do naší internetové žákovské se +,– a známky 1–2 apod. nepíší. Je to jen jeho věc do jeho vlastní ručně psané klasifikace a podle toho se rozhoduje při nerozhodné známce.

ivzez

ANO

arygnoc

a 1+ je 0,6 – 0,9?
a 5– je 5,4?

mám za to, že známkovanie je odstupňované piatimi stupňami 1 až 5.

žiadne ±.

1 – ovláda látku na 80 – 100 %
2 – ovláda látku na 60 – 79 %
3 – ovláda látku na 40 – 59 %
4 – ovláda látku na 20 – 39 %
5 – ovláda látku na 0 – 19 %

;)