Svobodny

Jaký je rozdíl mezi pornohercem a pedofilem? Není to jedno a totéž?

Nejlepší odpověď
Arne1

Proč si to nenajdeš na netu? Pornoherec = herec v pornofilmech (tj. ve filmech pro dospělé se sexuální tématikou). Pedofil je člověk který je podle našich zvyklostí nenormálně sexuálně zaměřen na malé děti.

Další odpovědi
zjentek

Není. No, kdyby se dnes starší holky až tolik nestyděli za svou postavu (jako tomu bylo třeba před dvaceti lety), tak bys na internetu VIDĚL VŠECHNO JINAK. vÝHODOU PODNIKÁNÍ JE, ŽE SPOTŘEBITEL DŘÍVE ČI POZDĚJI SÁHNE PO PRODUKTU, KTERÝ JE MU PODSTRČEN. Když peču nic moc housky, v okolí je prodám, nikdo nepojede za houskou daleko. Za další, v každým chlapovi je kus pedofila (ti NEJVĚTŠÍ budou fakt rozporovat), ale točit porno je skutečně jen pro OTRLÉ. To už máš lepší si „u toho“ vydrandit… ale POZOR na ženu v domácnosti, ty to totiž převážně NESCHVALUJÍ. Je to „upřímný hnus“, tak to radši nečti, pokud máš o sobě nějaký pochybnosti.

Drap

Ne, neni

Arne1

zjantek: že bych plně chápal chod tvých myšlének, to se říct nedá

zjentek

Ale zase to má logiku… Totiž dle určitých teorií a taky PODLE VŠEHO jsme schopni chápat a tudíž i soudit chod jakýchkoli vyjádřených myšlenek pouze na základě chodu a toku myšlenek nám vlastních. (;