_136

Jaký je podle vás příčinou každoroční zvýšení populace s AIDS,HIV a Hepatitidou typu C?

Je tímto nějaká naděje ze tyto nemoci budou někdy klesat v počtu nakažených?

Odpovědi
Pepa25

HIV je virus způsobující nemoc AIDS. Žloutenka typu C je úplně jiná infekční nemoc, která nemá s AIDS nic společného, kromě toho, že je to závažná hrozba. U žloutenky je problém poměrně značné rozšíření a to i v latentní podobě, u AIDS především to, že na něj stále neexistuje ani léčba ani očkování proti němu.

mosoj

Hatla patla ten čeština!