Rokio

Jaký je podle vás nejjednodušší způsob jak dnes zbohatnout?

Od průměru k bohaté elitě

Odpovědi
Agneta

Máš teď na mysli někoho bez vzdělání a profese? Už jsem si to myslela:DDD

Shell a Total platí* v Kanadě každému, kdo tam chce nastoupit pracovat, 50 000 Dolarů „náborového příspěvku“, a dále 5000 měsíčně :D

*)2015

►jedná se o povrchovou těžbu nafty v arktických oblastech

Kdo chce kam, pomozme mu tam:DDD

terry

Možná by ses mohl inspirovat úspěšnými lidmi.
Je mnoho knih.
Můžeš začít např. Byznys pro 21.století.
Potřebuješ mít cíl a plán.
Bez toho budeš průměr.
Nezapomeň, nic není zadarmo.
Vím o pracovním programu na 2 – 5 let, kde máš možnost začít být nezávislý.

postcd

mít ostré lokty, hroší kůži a dobře znát lidskou podstatu (co lidé potřebují), pak asi tu dlouhodobou hloupou touhu, víru ve zbohatnutí, věřit že zvládnu cokoliv a že nejsou žádné „limity“. Vydělat si na dobré živobytí určitě jde v mnoha případech i bez toho aby se stal člověk otrokem peněz a svých požitků/ega

lexx

kdyby to šlo tak jsme populace, národ milionářů a kdo by pak chodil dřít do rachoty ?
bohužel, gigantická rozkrádačka státu jménem „privatizace“ dávno skončila a opakovat se nebude leda až komanči udělaj novej puč a ty samé fabriky ukradou potřetí