Bubsus

Jaký je nabíjecí jack pro IPhone 5 a 6?

Chci si koupit nabíjecí kabel v jehoš názvu stojí „Datový a nabíjecí kabel pro iPhone 5 a 6“ a já mám android konkréktně Huawei P10 lite.

Odpovědi
Arne1

Nechápu dotaz. To chceš koupit kabel na kterém se pak oběsíš nebo proč ?
Když koupíš kabel pro iPhone, tak ti nebude fungovat na ničem jiném než zase na jabku. Apple používá konektor zvaný lightening. Na všech nejabkových zařízeních se používá některá varianta USB (mikroUSB nebo USB-C).
Nabíjecí jack se u moderních telefonů nepoužívá, snad jen některé jednoduché „seniorské“ typy. Pokud se dá jack (3.5mm) do telefonu strčit, tak to není na nabíjení ale jako sluchátka.