adelka 13

Jaký je minimální průměr na veterinu?

Nevíte jaký je minimální průměr pro sš veterina? Řekňete co všechno mám mít za vysvědčení jako minimum a to samé i přijímačky. Předem dík 🙂

Nejlepší odpověď
gecco

Adélko – a chceš tam jako exponát do přírodovědeckého kabinetu a nebo studovat – u studentů se totiž předpokládá aspoň trocha samostatného myšlení – aby byli poznat od těch telátek, o nichž se budou učit…
😁

  1. myslíš, že se v Česku jen jedna „sš veterina“?? – není
  2. myslíš, že všechny školy mají stejné podmínky?? – nemají
  3. víš, jaký je rozdíl mezi minimem a maximem? – minimum je ´vše za jedna´ – a to mít nebudeš, to vím…

___
Nejlíp, když se podíváš na web dané školy a případně pošleš dotaz – třeba mailem, na její studijí oddělení.

Další odpovědi
Lamalam

Informuj se na konkrétní škole.