EKSOT123

Jaký je detailní technologický postup stavby bobří hráze, proč jim ty klacky při stavbě neuplavou?

Dříve neznámí bobři se poslední dobou všude tak přemnožili, že asi každý zná jejich hráze z větví a drnů. Ale jak to přesně staví, aby jim ty větve okamžitě neuplavaly. Mají to nějak sofistikovaně vychytané, nebo jich to musí stavět víc současně?

Odpovědi
Drap

Větve jsou vzájemně propletené. Tráva a malé větvičky přijdou na řadu až tudy stále protéká hodně vody.

aliendrone

Áááá, BOBR! 😉
NO JISTĚ že znám. O tom, že se věnují výstavbě/archi­tektonické činnosti jsem ovšem DODNES neměl ani ponětí. Ale je fakt, že je MIMO MOŽNOSTI jednoho muže poznat VŠECHNY bobry. 😉 😁 😁