xiperio

Jaký je člověk, který kategoricky odmítá očkování, ale za odměnu by se nechal?

Jak nazvat lidi, kteří ortodoxně odmítají očkování a jako důvod udávají argumenty:
Bojím se o své zdraví, (vedlejších účinků)
vakcína není dostatečně otestována,
nebudu do sebe píchat různá svinstva,
stejně to nepomáhá atd.
_____________­_________________________
Ale pod příslibem peněžité odměny nebo věcné výhry stojí hned pak ve frontě na očkování v první řadě,
Co si o tom myslíte?

Nejlepší odpověď
Justin1

Prodejný, pokrytecký, ziskuchtivý, prospěchářský, motivovaný nesprávnými kritérii.

Další odpovědi
Hlada

Očkování za odměnu byl velice dobrý nápad. V populaci je značné množství prostoduchých, snadno ovlivnitelných lidí, kterým je zbytečné smysluplnost očkování vysvětlovat. Stejně budou věřit blábolům. Na odměnu se jich část chytí.

paul1

Někteří „spekulanti“ na to, až se začne za očkování platit, zřejmě čekali.

nyjono

Prodejný.

ten který je

Jsou to prodejné děvky.

marci1

Očkování za odměnu je hlavně bez registrace. Pro mnoho lidí je registrace „složitá“, bojí se, že ji nevyplní správně a někteří se nechtějí registrovat z důvodu lenosti. 🙂

zjentek

Jednoduše nemajetný?

Jeho jednání bych přirovnal k různýmu testování léků za úplatu. A že o vakcínách hlásá samá negativa? Inu, názor na ně zjebně má.

elkon

Hlupák, protože jde hlavně o jeho zdraví.

led

Lakomý, ktorý za peniaze je schopný…
proti svojmu presvedčeniu( má vôbec nejaké?) sa nechať aj očkovať

Kelt

Podle sebe soudím tebe. Kdesi jsem četl, zda byste snědli třeba misku červů. Někde to běžně jedí, a někteří by to za určitý obnos udělali. Snaha člověka je mít se dobře a snižovat bolest, tedy nepříjemné věci. Možná v tom je i zahrnuto toto očkování. Ale pokud se budeme dělit na očkované a neočkované a ti neočkovaní budou určitým způsobem diskriminováni, tak asi něco není správné. Každý si sám rozhoduje o svém zdraví.
Na druhé straně dali byste někomu ledvinu, nebo nějaký jiný orgán za určitý poplatek? A to je to samé.

Ametyst

To je vidět, jak očkování už dávno není o zdraví, ale o kontrole lidí. Jak to, že politici typu senátora Fischera, kteří při jakékoliv příležitosti varují před Čínou, nevarují najednou před tímhle „čínským řešením“ jako je kovidpas, kontroly všude možně atd. Copak to není podle čínského vzoru?

Zdroj: https://www.li­dovky.cz/nazo­ry/petracek-jizdenka-ke-svobode-covidpasy-budou-od-cervna-nase-socialni-kredity.A210527_170­019_ln_nazory_rkj

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

xiperio

Pro Hlada. ano plně souhlasím. Když nepomáhají smysluplné argumenty, tak se musí k tomu přistoupit jako V ZOO: Když bylo potřeba naočkovat všechny opice proti vzteklině, tak některé museli nalákat na žrádlo. Jinak by tam to očkování ztrácelo význam.

xiperio

Pro Zjentek. Nejprve ho kategoricky odmítá, aby nebyl „postižený“ vedlejšími účinky,(a náhodou neumřel), ale pak to svoje „rádoby zdraví“ klidně prodá za boty nebo za mobil.

xiperio

Tak potom ty jejich argumenty nejsou o zdraví, ale o něčem jiném.

Ametyst

xiperio: Ono je očkování snad ještě o zdraví? Tak proč ty úplatky a dělání neočkovaným mizerie ze života, když je to tak báječné a jediné řešení?

xiperio

Je to pořád o zdraví a čím dál více. jenom nedej Bože, aby se někde dotáhla z druhého konce světa, nějaká mutace, která má velikou smrtnost . To by byl fičák, to by byly fronty. A možná, by se začali dávat i úplatky, aby to lidé stíhali.

xiperio

Myslel jsem tím, že sami lidé budou dávat, úplatky, aby byli co nejdříve. Ono totiž, žádné jiné řešení není. Je to pouze kolektivní zodpovědnost.