Mika47

Jaký formát filmů do mobilu? MP4 ani avi mi nejede… prosím poraďte

Odpovědi
Bedy

AVI není formát, nýbrž kontejner – zkuste vyzkoušet formátu DivX, MPEG či Xvid v kontejneru AVI nebo zkuste ten 3GP.

Doporučuju si stáhnout program Format Factory, kterým to snadno a zdarma překonvertujete. Při instalaci odmítněte ASK Toolbar či jiné nabízené programy.

anonym

3gp ?

PROwww.cz

Souhlasím s barbakanem, určitě bych zkusil formát .3gp, který chodí na většině mobilních telefonů. Podporované formáty jistě naleznete také v uživatelské příručce k telefonu, nebo na nějakých stránkách o mobilních telefonech u recenze Vašeho mobilního telefonu.