SajmonModer

Když si vypalujete film na dvd, v čem ho vypalujete? Myslím jako v jakém souboru, jestli v avi, wmw atd. …

A ještě druhá otázka: Přehraje Vám Váš DVD přehrávač soubor avi?

Děkuji!

Nejlepší odpověď
Alesh

Tak pokud neberu v potaz HD formáty, tak smysluplné je pálit v DVD formátu nebo v avi. Wmv bych určitě zkonvertoval na avi. Pokud bych to v budoucnu potřeboval dodatečně si zkonvertuji DVD → avi, resp. avi → DVD. Víc bych si s tím asi hlavu nelámal.
Dnešní přehrávače umí už lecjaký kodek. Obecně vzato jsou lepší ty úplně levné „no name“ playery, než nějaké značkové, ty rádi podporují pouze DivX kodek (placený) a XviD (zdarma) nepřehrají. Levné přehrávače většinou umí obojí. No, zkrátka je to taková hra točící se kolem autorských práv. 😉

Další odpovědi
iceT

Stahuju v avi,vypaluju v avi,přehrávám v dvd přehrávači i v ps3,občas ale jsou některé stažené soubory zakleté a nechce je vzít ani jeden přístroj,ani když je stáhnu znova,občas to nejde přehrát v jednom,ale ve druhém ano a obráceně.

Hykam

Všechny filmy z důvodu přehrávání na různých DVD přehrávačích převádím přes NERO do DVD formátu.

panenka

Vypaluji v avi formátu.

dudu

Vypaluji v Avi s využitím Nera., DVD pak akceptují bez problémů přehrávač Panasonic i videorekordér téže značky. Po konverzi na MP4 nemám s nahrávkami problém ani s videem v mobilu.

fablen

avi v Neru.

Panasonic SA-PT22 z domácího kina a levný přehrávač TREND LINE DK-825 přehraje bez problémů, starší JVC dvd-recordér bohužel nepřehraje vůbec.

Terryle

Nemám DVD přehrávač, všecko jedu z noťasu, a jakožto spokojená a v podstatě nenáročná uživatelka Windows všecko pálím v blbuvzdorném formátu .avi, pokud to jen trošku jde…
Ale už asi tři roky (od té doby, co jsem si pořídila externí disk) nepálím nic. Houby to vydrželo.