holčička

Jaký film nebo seriál se vám líbí nejvíce a na jaký kanál se koukáte častěji?

Mě se líbí nejvíce film Rukojmí a seriál:Ulice?Or­dinace v růžové zahradě,a nejčastěji se koukám na primu a novu.

Nejlepší odpověď
quentos

Od té doby, co zavadli ono „úžasné“ digitální vysílání, nám nefachá ČT2. Takže zbejvá Nova a jednička. Na Nově nemá konkurenci Comeback.

Další odpovědi
Pavel1212

Seriál: Ulice, Comeback
Film: Sám doma, Gympl, S tebou mě baví svět
Kanál: NOVA!!!

Jahoda

Seriály:Ulice, Comebach, Ordinace v růžové zahradě
Film: Titanic, S tebou mě baví svět,…
Oblíbený kanál: Nova a Prima, ale někdy se kouknu i na ČT1 A ČT2, protože tam jsou někdy hezké dokumenty

nicasca

Nejčastěji se dívám na druhý program..,

anonym

F ilm Vymena,Ctihodny obcan a serial Vypravej

iwetax

Pravidelně koukám na ulici , pak na Poštu pro tebe, Den D a 168hodin. Máme jen Novu , čt1 a čt2 takže je to stejný.

panenka

ulice,combeck,or­dinace

oskar

Uz nejaky cas bezi na CT2 tisic let ceske myslivosti,do­porucuji,je to kazdy ctvrtek.

Vicki

Ač seriály nesleduju,Vyprávěj mám ráda.Filmů se mi líbí hodně-např.Seznamte se Joe Black,Patriot,Lví srdce,Legenda o vášni,Tanec s vlky,Titanic, a mnoho jiných.Mám ráda Čt1 a 2,Spektrum Animal Planet.