Foxie

Koukáte na nějaké seriály?

Pokud ano, tak na jaký a kde?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Systematicky nesledují žádný, příležitostně se dívám na Futuramu a Simpsonovy. Když dávali Červeného trpaslíka, nevynechala jsem ani jeden díl.

Další odpovědi
aliendrone

Už ne, posední co jsem sledoval pravidelně v TV byl Game of Thrones na HBO. Pak jsem dal TV do sklepa a poslední řady už jen sosám z netu. (Počkám, až vyběhne CELÁ série, sosnu a pak si udělám GoT víkend!) ;) :D :D

jirka F

Simpsnovi,Vypra­vej(2011–2013),Vrazdy v midsomeru(2007–2010),youTube anglicke serialy ktere jsou hloubeji na youtube.

Muffz

Simpsonovi (každý díl viděn minimálně 5× a stejně mě to pořád baví).
Přátelé (každý díl viděn minimálně 3× a stejně mě to pořád baví).
Dva a půl chlapa (každý díl viděn minimálně 5× a stejně mě to pořád baví).
Taková moderní rodinka (každý díl viděn minimálně 2× a stejně mě to pořád baví).
Průměrňákovi (každý díl viděn minimálně 2× a stejně mě to pořád baví).
HIMYM a TBBT (každý díl viděn minimálně 5× a stejně mě to pořád baví).
Futurama, Griffinovi, Americký táta, Arrow.

Určitě jsou i další, ale tohle jsou hlavní seriály, které si pustím kdykoliv. Sleduji seriály víc než filmy, hlavně kvůli jejich krátkosti (málokdy najdu volné dvě hodiny času na film).
Většinou si postahuju celé série nebo se dívám v televizi. Ale ty reklamy, ahgrr.

ivzez

Ne.

Dokud jsem měla televizi, dívala jsem
se ráda na dokumentární cykly na Prima ZOOM.