autacek

Jaký doporučujete v dnešních vypjatých dnech antivir?

Nejlepší odpověď
zjentek

Měli bychom neprodleně začít pozorovat ty, kteří s covidem přišli prokazatelně do styku a nepodlehli nákaze. Nenakazili se a my bychom měli bádat, co jedli, pili, jak žili, spali, čím se mazali, zmastili… prostě VYTÁHNOUT Z NICH každý jejich denní, byť pro ně bezvýznamný rituál! Tam bude schovanej ten antivir. (;

Další odpovědi
Hufnágl

Myslím, že postačí.

Zdroj: https://beta.ctrlv­.cz/xbm3

Kepler

Kde tam v otázce vidíte antivirotika nebo opatření proti covid-19? Ptá se na antivir! Zdá se, že většina už blbne na entou. Mně se celkem osvědčoval Norton nebo Avira. 🙂
https://pixaba­y.com/cs/illus­trations/kyber­netick%C3%A1-bezpe%C4%8Dnost-1914950/

Kryšpín

Nakopat bezohledné lyžaře, dále je problém když je čecháček pozitivní tak sousedi nemají právo se to dozvědět, poněvadž je to lékařské tajemství.
Většina Čechů je slušných tak když nic jiného s bezohlednou sortou alespoň pohrdat ignorovat.

anonym

Ahoj autacek, doporučil bych Eset, sám jsem používal, řídí se podle nich novináři a statistiky a používají ho také školy, firmy.

anonym

Nejlepší antivir je operační systém který k bezpečnému provozu ani žádný antivir nepotřebuje. Mezi takové patří třeba ElementaryOS, Ubuntu, Mint … určitě tedy ne windows, těm nepomůže žádný antivir, protože žádný antivir nikdy není 100% a řada hrozeb jím projde než (pokud vůbec) se je naučí identifikovat.

elkon

Co mají nějaké dny společného s antivirem?

placebjok

Stejná nákaza firmwaru jako v případě Jana Hrušínského

zjentek

Keplere na gzichtu avatara má plentu, že vypadá jako někdo z hvězdných válek anebo přímo jako VETŘELEC, no mrkni sám, tak na co by se asi ptal, néé? No přeci na anticoronavir! (;

Mc Merkurion

… souhlas, je to provokativní otázka …

Kepler

Příspěvek smazán administrátorem.