bauerlukin

Jaký/který doklad lze použít pro reklamaci zboží zakoupeného v kamenném obchodě?

Dobrý den, chci se zeptat jaký doklad je možné použít pro reklamaci zboží zakoupeného v kamenném obchodě. Vždycky jsem schovával pouze účtenky, ale teď jsem si všiml stvrzenky pro zákazníka (takový malý papír menší než účtenka), kde je napsáno pečlivě uschovejte. Tyhle stvrzenky jsem ale nikdy neschoval. Kromě ceny zboží a podobných ptákovin na nich není nic napsáno. Díky předem za odpovědi

Nejlepší odpověď
Schluker

Je mozne pouzit uctenku, stvrzenku z platebniho terminalu, vypis z uctu, pripadne i svedectvi druhe osoby. Posledni jmenovane je spise teoreticka moznost. Obecne lze pouzit cokoli, cim se da prokazat datum nakupu.

Další odpovědi
Arne1

Ten papírek je potvrzení o platbě kartou, smysl snad v případě reklamace u banky.
Jinak ti pro reklamaci stačí cokoliv co dokáže že jsi jim v daném dni skutečně zaplatil. Samozřejmě účtenka / faktura je nejlepší. Vše ostatní si jsou schopni si dohledat, akorát se jim nebude chtít.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.