Avatar uživatele
pája139

Jaký dárek mám dát kamarádkám ?

Jezdím na koně a mám tam dvě skvělý kamarádky a jsou docela bohatý, jezdím u nich na koních ale nevím jaký jim mám dát dárek. Pokud bych jim třeba chtěla dát voňavku bojím se aby sem jim třeba líbila.

Zajímavá 0 před 3783 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Danča84

Nevím kolik vám holky je, tak jen obecně. Že jsou kámošky bohaté neznačí nic o jejich povaze, mohou být jak nafoukané princezničky tak i úplně v pohodě. Dárky by jak správně tušíš (voňavka co by jim voněla), měly být dávány za účelem dotyčného potěšit, proto se zkus podívat jejich očima, co by se jim tak mohlo líbit – ne co Ty MYSLÍŠ že by se jim mohlo líbit. Zapojuj srdce, hlavu při vybírání dárků vypínej:-) Bude to chtít trochu cviku, ne každý to umí. Ale naučit se to dá a ten pocit že jsi dotyčného fakt upřímě potěšila tím jak znáš jeho zájmy za tu trochu námahy stojí, věř mi.
Pár tipů, podle toho co jsi psala: v dětském věku to může být třeba i maličkost s motivem koní pokud mají rády koně – pěkný hrneček, přívěšek na klíče… starším můžeš dát třeba nové CD kapely co poslouchají, pěknou bižuterii – styl slaď s tím jaký nosí… dospělé potěšíš lahví vína, pokud neznáš jejich oblíbenou značku neboj se zajít do vinotéky a nechat si poradit od odborníka nějakou kvalitní, ale co chutná věšině. V každém věku také potěší knížka, pokud víš co čtou.
Jinak obecně bych se vyhnula všemu od Vietnamců a spol, tyto věci jsou poznat na sto honů a potěší asi málokoho, dále dárky dávané spíše v rámci rodiny (oděvy, elektronika), a neosobní bez nápadu (hotové dárkové balíčky čehokoliv, běžně sehnatelné v drogeriích nebo supermarketech). Ani kýčovité předměty jako kalendáře, těžítka… a domácí potřeby nebudou to pravé ořechové, pokud si nejsi 100% jistá že právě v těchto věcech se obdarovávaný nevyžívá:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Xantyp

Nabytou platební kartu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dominno

já jsem pár týdnů zpět kupoval za necelou tisícovku poměrně novinku, a to 3D pero, a potěšilo

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek