Jaký čistič disku na svém pc používáte?

Jako je např.Ccleaner, Diskeeper,TuneUp Utilities,O&O De­frag,BleachBit a podobně.
Doplňuji:
Dávám sem pro vás jeden,který si myslím nemá konkurenci,tak pak sdělte,jak jste spokojeni.
Tento program hodí na lopatky Ccleaner a další,tak zkus pc vyčistit Cleanerem a pak spust ten co je ode mne v odkazu a uvidíš kolik toho ještě najde a dokáže a to je v něm ještě spousta dalších funkcí jako vyladění zlepšení,udržba a opravy,systémové nástroje,registry a další…
Hodně zdaru..
http://www.slu­necnice.cz/sw/gla­ry-utilities/

Nejlepší odpověď
anonym

Savo.

Další odpovědi
isteron

Skúsim, ale zostane mi aspoň prázdny HDD ? Nevypadne z pc len škvarka popola ?

gecco

Ccleaner – je dostatečný a rychlý…
A samozřejmě i Defraggler – ale to není „čistič“.

Lamalam

Žádný, používám Linux, tam stačí do příkazového řádku napsat apt-get clean, apt-get autoclean nebo apt-get autoremove a je to.

Luxx

používám Glary Utilities
Doplňuji:
jo aha, to je ten v odkazu… no tak ten používám :)

cochee

Eh… vlastní mozek
Doplňuji:
Nepotřebuju vylaďovat, zlepšovat, udržovat a opravovat, nepotřebuju systémové nástroje a hrabat se v registry. Otázka zněla na čištění disku, čili odstranit nepotřebný balast. To jsou jednorázově zbytky po aktualizacích OS a instalátory Office a pravidelně obsahy několika složek temp, případně aktualizace antivirových řetězců (některé antiviry si je odstraňují samy) a cache internetových prohlížečů (rovněž si je umí odstranit automaticky). To je vše. Ostatním balastem, majícím několik bajtů (například ukazatele na Recent apod.) se nezabývám.

Nevíteto?

CCleaner+Defraggler 🙂

Emefej

Pracuji s Linuxem, takže používám BleachBit.

Lamalam > ty tvoje příkazy platí pouze v distribucích založených na balíčkovacím systému APT (Ubuntu, Debian apod.). Ja používám SUSE a tam je mi to k ničemu.

Magix.cz

Celý balík Puran Utilities

anonym

Barbakane ,savo si tak můžeš nalejt víš kam?Otázka zněla jasně,tak nedělej pupínky!

quentos

tady někdo nemá smysl pro humor…

anonym

No jo, ale měl jsi napsat „ve svém“ PC. Povrch PC čistím vhodným přípravkem. Pupínku. 🙂

anonym

Ty pupínku,otázka ti došla dobře,ale píšeš ptákoviny.
Víš moc dobře jak to myslím v otázce.

anonym

Humor zvyšuje věk, tak abys neumřel předčasně!

anonym

Kdyby to napsal jiný,savo,tak už by to někdo asi smáznul,ale stejně si konkrétně na otázku neodpověděl,ale Glarry ti snad pomůže.