Complex

Jaký byl rozdíl ve škole mezi jedničkou podtrženou a jedničkou s hvězdičkou?

Nejlepší odpověď
annas

Jedničká potržená – potvrzení platnosti, že známka „sedí“. Hvězdička, že jednička je zasloužená, že je v pořádku.

Jedničku zpravdila dostane žák, který má průměr známek od 1 do 1,50, takže se dá říct, že je „lepší“ jednička" a horší „jednička“. Žák má stejnou známku, ale rozdílené vědomosti.

Takže učitel podtržením potvrdil, že žák je opravdu výborný, nikdy nedostal horší známku než jedničku. . Proto je lepší než druhý jedničkář.

Ale mluvila jsem s jednou známou, že v některé první třídě ještě učitelé takto průběžně známkuji.

Není to třeba jen „honba“ za známkami, být lepší než ten druhý? Třeba šprtka na rozdíl od dítěte pomalejšího, ale přemýšlivého.

Další odpovědi
Drap

Rozdíl nevelký

Rokio

Jednička s hvězdičkou je o něco lepší než podtržená jednička.

Complex

A co jednička podtržená s hvězdičkou?

Rokio

Complex: Tak ta je úplně nejlepší. Potvrzuje, že tvé znalosti z dané látky jsou opravdu fantastické, ne-li přímo megalomanské.