dust8

Jakou taktikou vyhnat ven masařku kroužící neúnavně uprostřed pokoje, i když má otevřené okno?

Nejlepší odpověď
annas

Pokud by kroužila kolem vaší hlavy, tak by mohla vytvářet svatozář.
--

Včera vletěla k nám masařka na chodbu,, bzučela v 1. patře. Otevřela jsem jí dveře a vyletěla ven.

Zkuste se podívat na rady, třeba se vám některá bude hodit pro příště. Záleží na tom, zda jste otevřel celé okno.

https://bydle­ni.instory.cz/810-sest-tipu-jak-zatocit-s-otravnymi-mouchami.html

Další odpovědi
Kepler

To je těžký problém. Zrovna včera jsem jednu v bytě měl a lítala po všech místnostech jako Mig, ne a ne sednout. Byla rychlá a nepředvídatelná, zasáhnout ji Biolitem bylo zhola nemožné. Tak jsem to vzdal a nechal otevřené okno. Asi za 10 minut vyletěla sama.

marci1

Máme na oknech sítě, ale pokud se nějaká propašuje dovnitř, stačí otevřít okno, zapnout stropní ventilátor a masařka je v cuku-letu venku! 🙂

aliendrone

Kdyby ses přidal na temnou stranu SÍLY, mohl bys ji jako Darth Vader „uškrtit“ za letu, ale jinak zkus „sestřel“ utěrkou či jiným hadrem. ;) :)

Brblal

Aby se mi to nestalo (opět), větrám jen ráno okolo 6 hodiny a pak večer když je už šero.