Avatar uživatele
Zvědavý

Jakou rekvalifikaci si mám zvolit, abych mohl dělat nějakou administrativní činnost?

Třeba na přepážkách nebo v kanceláři? Jsem vyučený a potřeboval bych najít nový směr. Můžete mi popřípadě dát i nějaký konkrétní návrh na rekvalifikaci v Olomouckém kraji, popř. Zlínském?

Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Matthew, jirka F před 1965 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Odpoveď byla označena jako užitečná

1. Administrativa v Olomouci,, záleží na počtu přihlášených atd.

kurz Administrativa Olomouc, rekvalifikace … – ONYX engineering

http://www.onyx­.cz/app/clanek/371/or­ganizacne_technic­ky_pracovnik_s_pra­xi


2. V odkazu si klikněte na kraj a dovíte se, zda se kurzy Administrativa organizují.

https://centrum-vzdelavani.cz/sko­leni-a-kurzy/rekvalifikace-a-profesni-kvalifikace/ad­ministrativa/

--
Ad Hapiky,

u odkazu č. 1 není nutná maturitta, jak píšete, ale stačí

„ukončené základní vzdělání
dosažení 18 let věku
základní znalost obsluhy PC“

Zřejmě po rekvalifikaci půjde o nějaké pomocné práce. v administrativě.

Upravil/a: annas

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Zvědavý Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hapiky

Informace by Vám mohl poskytnout úřad práce. Všeobecně řečeno: Rekvalifikace bývají většinou na manuální práce(svářeč, zámečník, stolař apod.).Na administrativní práci potřebuješ min. středoškolské vzdělání a jelikož je na to dost velká tlačenice, žádná rekvalifikace nepřichází v úvahu, pokud se nejedná o soukromou (spřízněnou) firmu.
Svého času byli kuzy v oboru účetních, pokud by jste byl dost dobrý, tak by se Vás v soukromém sektoru nikdo na vzdělání neptal.

Upravil/a: hapiky

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Paní Annas sice dobře radí, ovšem z dnešního náhledu. Uvědom si, že právě Tebou zmiňované pozice budou mezi prvními, které nahradí roboti a umělá inteligence. Zaměř svoji pozornost jinam, např. na profese z oblasti sociálních služeb.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek