kuba007

Jakou pozornost od maturantů byste přivítali od maturantů při posledním zvonění za přispění nějaké částky?

Nejlepší odpověď
ivzez

Já bych ocenila, kdyby si maturanti na oslavu maturit vydělali sami.
Vadí mi jejich obtěžování lidí na ulicích, na zastávkách, v parcích, …

Další odpovědi
Mc Merkurion

… když chci mít opici, musím mít na banány >>> ať si někde vydělaj sami a neotravujou … život není peříčko …

dudu

Maturitní večírek jsme měli v roce 1968 na hotelu Myslivna Brno. Jedli jsme vybraná jídla a pili nejlepší vína a lihoviny. Vše však bylo hrazeno z peněz, které si naše třída vydělala po dobu studia na praxi při okopávání cukrovky, vinohradů, sklizni broskví a prázdninové senoseči na Šumavě.
Dnešní somrování na ulici by nám tehdy rázně zatrhlo jednak vedení školy a jednak zakázali rodiče.
Při pohledu na trapné a nedůstojné manýry dnešních maturantů je mně za ně v duchu hanba. Bohužel jsou mezi nimi i naše vnoučata.

Kepler

Neočekával bych od maturantů nic, jsou to právě oni, co si pozornost žádají. Měl jsem svého času tu smůlu, že mezi těmi maškarami, na které jsem natrefil, byla i moje vlastní dcera. Nezbylo, než být velmi štědrý, abych neztratil tvář. Au!

Laďa99

Samozřejmě polibek od pěkné maturantky nebo pěkného maturanta.

😁

Pusa za kilo, francouzák za tři.

😁

dubraro

Pěknou maturantku na hotel – a bude slušný příspěvek.