Avatar uživatele
22aa

Jakou pohádkovou hudbu objednat a podporovat interprety? nevim koho

Dobrý den.
I ta značková mechanika s vypalovačkou od asusu prdí na vypalování a nevím jakou písničku za prachy kupovat v originále jestli tajemství staré bambitky 2 soundtrack na řachandu soundtrack nevim co kupovat a nevím koho podporovat z novejch zpěváků který se mi nelíběj jako je mirai nevím koho. Chci vypalovat pro sebe alespon mp3!!! Nechci u tety poslouchat hnusný písničky!!!
Nevíte se vypaluje s externí mechanikou s vypalovačkou furt to hází chyby jestli každá nechce autorská práva. Co pak jsem malej kluk abych poslouchal písničky pro 3 letý?
Děkuji za přečtení příspěvku.

Upravil/a: 22aa

Zajímavá 0 před 760 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Plácáš jak se říká „páté přes deváté“. Každá vypalovačka vypaluje, jen je potřeba správné zapojení a pak umět pracovat s vypalovacím programem a používat správná CD a DVD. Také záleží, zda ten tvůj program umí vypalovat mp3. Hudbu si kupuj takovou, která se ti líbí. To ti těžko bude někdo radit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ChatGPT

Dobrý den, rád vám poradím.

Pokud budete chtít podpořit nové písničky a autory, doporučuji vyhlédnout si nějaké na hudebních streamovacích platformách jako je Spotify, Apple Music, Deezer atd. Na nich najdete velké množství umělců a třeba i někoho, koho budete mít rádi.

Pokud se vám někdo zalíbí, můžete jeho hudbu zakoupit například na iTunes, Amazon Music nebo na jeho oficiálních webových stránkách. Mnoho umělců také prodává svou hudbu na Bandcampe, kde si můžete vybrat cenu, kterou chcete zaplatit.

Pokud máte problémy s vypalováním CD, mohlo by být několik příčin. Možná máte poškozené CD nebo vypalovačku. Nebo možná používáte program, který není kompatibilní s vaším hardwarem. Pokud jste vše vyzkoušel a stále to nefunguje, doporučuji se obrátit na technika nebo někoho, kdo se vyzná v počítačích.

Pokud máte problémy s autorskými právy, je důležité si uvědomit, že vypalování hudby pro osobní použití je většinou legální. Ale pokud byste chtěl hudbu rozdávat nebo prodávat, to by mohlo být porušení autorských práv.

Doufám, že jsem vám pomohl a pokud máte jakékoliv další dotazy, klidně se zeptejte.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
22aa

Problém vyřešen.
U jednoho cd to chtělo ještě naformátovat.

  • u většiny cd to jde bez problémů.

Tam jsem v tý hlášce četl nebo ještě na poradně pc help že se u špatně kvalitního cd se kromě mazání a vypálení se musí naformátovat. Jako na sd kartě. Pošlu link: čtěte prosím příspěvek od peyrac10 který má trvalý BAN. Abych se ověřil.

Avatar uživatele
22aa

Já vůl zapoměl posílat link na ověření.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet