Dodopolasek

Jakou parozábranu pod krytinu?

Chci realizovat střechu a nevím jakou koupit parozábranu pod hliníkovou střechu, když chci později budovat podkroví. Poradíte?

Odpovědi
haniya

prostor musí větrat.

dědapetr

Zajdi do prodejny kde se parozábrana prodává a tam se zeptej.Těch parozábran je několik druhů,pod rovnou střech nebo šikmou střechu a atd.Tam ti určitě poradí.
Co jsou parozábrany v konstrukci střechy a jak ně?

Zdroj: http://www.na­seinfo.cz/stav­by-a-stavebnictvi/horni-stavba/strecha/co-jsou-parozabrany-v-konstrukci-strechy-a-jak-ne