Kryšpín

Jakou nádrž k domácí vodárně 100 litrů?

Příbuzný má snahu vyměnit nádrž Sigma u domácí vodárny na pitnou vodu, který mu údajně sloužila přes 40 let. Motor, čerpadlo má starší, ale nepoužité opět MEZ Mohelnice, tudíž jenom nádrž. Opravář servisman má názor, vyměním, seřídím za práci odpovídám, ale nádrž zakupte poněvadž je velký výběr a také loterie, ale nepočítejte s tou životností, kterou jste doposud měl. Údajně měnil jsem vaky po dvou letech v nádrži byla struska ze sváru, také nerezovou po čtyřech letech pěkně rezovou ap.

Má někdo zkušenost s vakem, nerezovou, pozinkovanou, bez vaku, jejich životnost ap.?

Odpovědi
autacek

Jakou? To musí vědět především sám uživatel. Pro standardní potřebu stačí malá tlaková nádrž co je součástí domácí vodárny, otázka je, co čekáš od větší.

Pokud si chceš přikoupit externí, je to opět jen otázka výběru a peněz, funkčnost bude stejná, výdrž v letech loterie. https://www.ob­chodcerpadel.cz/de­tail-produktu/tlakova-nadoba-waterfort-wf-100l-vertikalni-s-vakem/?gclid=C­jwKCAjw-8nbBRBnEiwAqWt1zU6QOg­mlVr_vaxing1CEzz-fpGyVi_TAcceR­mzrpeSXsKjURhZfOM­RoCJE8QAvD_BwE#qtab=t1